Arbademus Petrol

+90 507 232 56 52
info@arbademus.com
engine oil
Oil barrels
Oil drop
previous arrow
next arrow

Arbademus Petrol

ARBADEMUS PETROL, makine, inşaat, tarım ve benzeri sanayilerde yaygın olarak kullanılan yağlayıcıların üreticisidir. Faaliyetlerimizin temel alanlarından biri hidrolik sistemler için yağ ve madeni yağ üretimidir. Yağlayıcılarımız, hidrolik sistemlerin dayanıklılığını ve güvenilir performansını sağlar, verimliliklerini artırır ve parçalardaki aşınma ve yıpranmayı azaltır.

Ürünlerimizi dünyanın önde gelen madeni yağ markalarına tedarik ederek ithalat ve ihracat hizmetleri sunuyoruz. Teslimatlarımızın verimliliğini sürekli olarak artırıyoruz ve müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve sipariş edilen miktarlarda teslimini sağlıyoruz. Malların ihracat için uygun şekilde paketlenmesini ve paketleme listeleri ile tam ihracat belgelerinin eşlik etmesini sağlayan eksiksiz bir uluslararası lojistik hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

ARBADEMUS PETROL, madeni yağ ihracatında 10 yılı aşkın deneyime sahip, kendini kanıtlamış, deneyimli ve yüksek nitelikli bir yönetici kadroya sahip, genç, gelişen ve dinamik bir şirkettir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman en uygun çözümleri sunmamızı sağlayan güçlü bir uluslararası yeterliliğe ve anlayışa sahibiz.

arbademus petrol

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak ister misiniz? Sorunuzu bu form aracılığıyla veya e-posta ile gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz.